Nezaradené

Možnosť spolupráce

Ak máte záujem o vytváranie ďalšieho svojho príjmu, alebo priamo budovaní svojho vlastného podnikania, či už máte napríklad svojou poradenskú prax, môžem vám ponúknu spolupracovať s mojimi dvoma smermi, ktoré sa môžu aj prelínať.

doporučovaním produktov firmy CaliVita, ktorými sú doplnky stravy, prístroje podporujúce zdravie a prírodná kosmetika.

doporučovaním produktov českej firmy Bewit, ktorá sa zameriava na esenciálne oleje v terapeutickej kvalite (e-shop Bewit-prirodnou cestou)

Moja cesta v tejto oblasti začala spoluprácu s firmou CaliVita, v roku 2016 som začala spolupracovať s firmou Bewit. Obe firmy fungujú na systéme MLM – teda sieťového marketingu, u ktorého sa mnohým ľuďom ukáže toľko emočných odtlačkov, že je to nepustí ďalej. Aj ja som s tým svojho času vnútorne veľa “bojovala” a v podstate nevyužívala možnosti MLM systému a mala iba koncových spotrebiteľov, žiadne svoje “siete”.

Oči mi v tomto otvorila práve firma Bewit a aj to, čomu som sa v spojení s rastlinami otvorila. Obe firmy fungujú podobne a napriek tomu v niečom tiež celkom odlišne, najmä z pohľadu toho, ak sa chcete stať ich partnermi a budovať si prepojenie s nimi, aj svoj príjem.

Ak máte záujem sa ponoriť do sebarozvoja aj podnikanie, (ktorému sa venujete počas svojej súčasnej práci, či naplno), vrelo odporúčam Revolučný marketing a prepojiť tento naozaj veľmi podrobne prepracovaný program s vlastnou cestou.

Všetci spolupracovníci majú moju osobnú podporu, rada odovzdám svoje skúsenosti a pomôžem v začiatkoch aj kedykoľvek potom.

Na spoluprácu sa teší

Petra Šarmová

Petra@PrirodnouCestou.sk

Pridaj komentár