Prírodné doplnky stravy

CaliVita – denná porcia zdravia

Firma CaliVita je medzinárodnou firmou, ktorá vyrába a distribuuje doplnky výživy. V ponuke však nemá len potravinové doplnky, ale aj prírodnú kosmetiku, alebo unikátne prístroje pre zdravie. Na slovenskom trhu nie je CaliVita žiadnym nováčikom, pôsobí tu už 16 rokov.

Moje TOP

Výživové doplnky stravy CaliVita – eshop

Antioxidanty – Luteín Plus, Smokerade (nielen pre fajčiarov, ale aj na podporu celého dýchacieho systému); Liquid Chlorophyll (tekutý chlorofýl), Sublingual, Protect 4Life, Resveratrol PLUS, MegaProtect 4Life; Xanthi PLUS

Multivitamíny – vitamíny podľa krvnej skupiny (Vital 0; Vital A; Vital B; Vital AB), New life (pre tehotné, dojčiace, vhodný aj počas dospievania a rýchleho rastu kvôli vyššiemu obsahu vápnika), Full spectrum, Infant formula (pre dojčatá), Lion Kids D, Senior formula (pre seniora)

Podpora trávenia – AC – Zymes; Digestive Enzymes; Meal Time; Digest Ease; Probio Balance (prebiotiká a ich výživa)

Úprava hmotnosti – Slim Formula; XShape

Vitamíny – C 300 Plus; C 500; Liquid C +, C 1000 Plus, C Plus, D-Drops, Lion Kids, Stress Management B – Complex

Liečivé rastliny – Energy & Memory, Garlic caps, Ginkgo XC, Green Healt; Detox Patch, Cholestone; Joint Protex FORTE; IntiMoments, Rhodiolin, ImmunAid; Nopalin; Ocean 21; Paraprotex; Noni Organic; Oregano Oil; Pro-State Power; SambuRex; URX; VirAgo; VitalMan; VitalWoman; White Willow; ZenThonic

Ďalšie doplnky – Liquid Chlorophyll, Bee Power; LiverAid, Natural HGH Support, Melatonín; OxyMax; Rhodiolin; Pure Yucca; Super Soya Lecithin; Spirulina Chlorella PLUS

Minerálne a stopové prvky – L – Lyzin; Strong Bones; Strong Bones PLUS, MagneZi B6

Prístroje podporujúce zdravie CaliVita Electronics

Bioharmonizační prístroj BioHarmonex – biorezonančná terapia pracuje na základe princípov biofyziky a podporuje telo v samoliečebných procesoch. Prístoj môžete mať pri sebe kedykoľvek, nie je potrebné nikam dochádzať a obsahuje 25 voliteľných programov.

Ochrana proti elektrosmogu Communiguard – každé zariadenie, ktoré využíva elektrický prúd, je obklopené elektrickým a magnetickým poľom.

Filter a ionizátor vody Aquarion.

Prírodná kozmetika

Pre ošetrenie pleti a pokožky – Aquabelle regeneračný krém; Aquabelle výživový krém; Aquabelle hydratačné a čistiace mlieko; Hand & Body Lotion; VeinCare, Vein Protex. 

Sú doplnky stravy dnes nutnosťou?

V uponáhľanej dobe, v ktorej žijeme, musíme počítať s tým, že škodlivých faktorov, ktoré negatívne ovplyvňujú naše zdravie, bude vzrastať. Môžeme menovať znečistené ovzdušie a životné prostredie, používanie umelých farbív a konzervantov, užívanie liekov, vystavenie stresovým situáciám, atď…

Príjem kvalitných doplnkov stravy je v dnešnom svete považované takmer za samozrejmosť a nutnosť pre všetkých, ktorí chcú vyvážiť škodlivé vplyvy prostredia a udržať si svoje zdravie. Aj tak ja osobne je vnímam skôr ako “nutnosť” a jednu z možností (nie však jedinú, ako všeobecne väčšina predajcov výživových doplnkov tvrdí), ako pomôcť svoje telo harmonizovať.

Prečo práve CaliVita?

V ponuke je široký sortiment, ktorý obsahuje zhruba 100 produktov. Vývoj produktov “ide s dobou” a navrhnuté prípravky rešpektujú najnovšie výsledky výskumov. Súčasne sa ale výskum obracia aj do minulosti a inšpiruje sa tradičným ľudovým liečiteľstvom. Výsledné produkty spájajú tradíciu aj vedu, a tiež vďaka tomu sú tak špecifické.

CaliVita sa snaží o zaistenie vyššej kvality života, a to hneď niekoľkými spôsobmi. Zdravý životný štýl, to nie sú samozrejme len potravinové doplnky, to si CaliVita veľmi dobre uvedomuje. Snažia sa pozerať na človeka z celostného pohľadu a propaguje tiež oblasti, ako je zdravá strava, pravidelný telesný pohyb, alebo psychická pohoda.

Ak ste fanda zdravého životného štýlu a radi by ste pomáhali druhým ľuďom udržať, alebo získať späť zdravie, môžete začať s firmou CaliVita aj spolupracovať a tým získať možnosť zaujímavej pracovnej sebarealizácie.

CaliVita – značka kvality

Keď sa spýtame, čo ľudia považujú za najdôležitejšiu hodnotu svojho života, často odpovedia, že zdravie. Uvedomujú si totiž, že bez zdravia nemajú žiadne iné hodnoty cenu a bez zdravia spravidla ani nemáme možnosť tieto ďalšie hodnoty napĺňať. Mali by sme sa snažiť neustále nachádzať cesty, ako naše zdravie zlepšovať a podporovať. Spoločnosť CaliVita práve o toto usiluje.

Aktívne látky výhradne z prírodných zdrojov – ľudské telo bolo stvorené prírodou, a tak by sme ho mali podporovať účinnými látkami, pochádzajúcimi z prírodných zdrojov (napr. minerálne a stopové látky dokáže náš organizmus využiť iba v tzv. chelátovej väzbe).

Ochrana proti poškodzovaniu prírody a znečisťovanie prostredia.

Zdravie spotrebiteľov na prvom mieste – produkty CaliVita sa vyrábajú výhradne z aktívnych látok, ktoré boli preverené vedeckými výskumami. U všetkých produktoch CaliVita sú podané podrobné informácie na letákoch, obaloch, publikáciách a tiež prostredníctvom zástupcov siete.

Zaručená kvalita – CaliVita zásobuje svojich zákazníkov tými najlepšími aktívnymi látkami. Produkty sa neustále zlepšujú, vyvíjajú, poprípade nahrádzajú novými. Kvalita výrobkov je zabezpečená nielen zložením, ale tiež napríklad spracovaním, ktoré využíva cesty mechanické pred chemickými.

Doplnky stravy CaliVita – vlastnosti

Kvalita.

Vysoká vstrebateľnosť, predĺžené vstrebávanie.

Produkty vyrobené výlučne z prírodných surovín, žiadny obsah cukru, žiadne umelé farbivá a iné chemické prísady.

Obsiahnuté zložky sa navzájom podporujú.

Žiadne vedľajšie účinky.

Cenová prijateľnosť, ekonomické balenie pre lepšiu cenu.

Ohľad na životné prostredie.

Výroba kontrolovaná americkými úradmi – Úrad pre kontrolu potravín a liečiv a Úrad pre poľnohospodárstvo a farmaceutické štandardy; v ČR sú produkty schválené hlavným hygienikom SR a ministerstvom zdravotnictva.

Staňte sa členmi CaliVita – nemôžete nič stratiť, len získať

Členstvo v nejakej organizácii si väčšinou spájame s určitými povinnosťami a záväzkami. Členstvom v CaliVita vám však žiadne povinnosti nenastanú. Členstvom sa nezaväzujete k žiadnym povinným nákupom – nakupujete si len toľko, koľko chcete a vtedy, kedy chcete. Tiež nemusíte produkty CaliVita vôbec nikomu ďalšiemu predávať, ani nikomu nič odporúčať. Ak však na základe vašej spokojnosti produkty odporučíte, môžete tým získať zľavy na produkty, či finančnú odmenu.

Dôležitou informáciou je, že členovia spotrebiteľskej siete CaliVita môžu nakupovať výrobky so zľavou 25% a využívať iných akčných ponúk, určených práve pre nich.

Členom klubu CaliVita je každé 2 mesiace zadarmo dodávaný časopis CaliNews, v ktorom je rad dôležitých a užitočných informácií o produktoch, zdraviu, zdravom životnom štýle a možnostiach a akciách firmy CaliVita.

www.PrirodnouCestou.sk

Pridaj komentár