Nezaradené

O webe

Web Přírodnou cestou som v roku 2009 založila najmä kvôli prezentácii doplnkov stravy firmy CaliVita. Od začiatku ma to však viedlo venovať sa tu aj tomu, čo ma osobne zaujímalo najviac – previazať otázky starostlivosti o svoje telo a zdravie s ďalšími oblasťami života a vnímať a porozumieť súvislostiam, ktoré nám situácie, do ktorých sa vo svojom živote dostávame, hovoria, k čomu nás vedú, aký majú zmysel.

Dlho som hľadala nejaký vonkajší systém, ktorý by nám pomáhal ísť po našej jedinečnej ceste s radosťou. Pri starostlivosti o zdravie môže pomôcť Pentagram, čiže 5 prvkov, pri sebapoznávaniu mi veľmi vyhovuje systém čakier, ktorý vedie aj k prepojeniu s intuíciou. S tou som sa dokázala prepojiť pri svojich výkladoch druhým ľuďom, ale nie vždy som sa odvážila sa s ňou spojiť aj vo svojom osobnom živote.

Práve uvedomenie toho, že sama mám “strach” niektoré veci vo svojom živote riešiť, že sama niekedy konám na základe pocitov viny, alebo hanby a nevyjadrujem vo všetkom sama seba, ma priviedlo k emočným otlačkom, k ich vnímaniu a odpútavaniu sa od nich. Sú to práve nevedomé emočné odtlačky, ktorými si bránime byť v harmónii so svojím srdcom a porozumieť svojmu intuitívnemu vedeniu.

Radosť z objavovania samých seba, aj seba vo všetkom okolo nás praje Petra.

Prajem vám príjemne strávený čas na PrirodnouCestou.sk.

Petra Šarmová

mail Petra@PrirodnouCestou.sk

Informácie na stránke PrirodnouCestou.sk nie sú návodom na liečenie, ale slúži iba ako inšpirácia.

Pridaj komentár