Aromaterapia

BEWIT – esenciálne (éterické) oleje a celistvý prístup k životu

Bewit-PrirodnouCestou E-SHOP

Bewit-PrirodnouCestou E-SHOP

Zoznámenie s firmou Bewit a ich ponukou – esenciálnymi (éterickými) olejmi, bolo pre mňa milé prekvapenie nielen pre samotné produkty, ale tiež sa mi veľmi páči ich celkový prístup ku zdraviu a prístupu k ľuďom, ktorí sa chcú dozvedieť viac. Ďalšou prednosťou je pre mňa osobne tiež to, že sa jedná o českú firmu.

Netradičné sú tiež možnosti, ktoré firma Bewit ponúka tým, ktorí majú záujem sa zoznámiť s ich ponukou a filozofiou. Registrácia k tejto firme je nielen bezplatná, doživotná a máte prístup k rade zaujímavých a skutočne hodnotných videí nielen z oblasti zdravia, esenciálnych olejov a aromaterapia, ale aj z oblasti osobného rastu.

Celkovo moje poňatie a produkty firmy Bewit veľmi súzvučia a zapadajú do môjho smeru – esenciálne oleje nám pomáhajú nielen harmonizovať naše fyzické telo a psychiku, ale aj vnímať svojou intuíciu a spolupracovať s ňou – Klub Harmony with heart.

Registrácia ku Bewit Vás vôbec k ničomu nezaväzuje – a to doslova a do písmena. Môžete sa nechať len inspirovat, alebo si môžete objednať len nejaké vzorečky, či môžete vyskúšať nejakú špeciálnu zmes esenciálnych olejov, ktorej názov vás zaujme. Ak Vás oslovia olejčeky a filozofia celej firmy, rovnako ako mňa, môžete s firmou Bewit začať spolupracovať – šíriť svoje skúsenosti s týmito esenciálnymi olejmi ďalej, alebo ich zaradiť do nejakej svojej ponuky, alebo je používať pri svojej poradenskej či masérske praxi. Záleží len na Vás. Veľmi vám môže pomôcť taky on-line program Revolučný marketing, ktorý môžete získať zadarmo.

Esenciálne oleje Bewit

Samotné esenciálne oleje sú v terapeutickej – najvyššej kvalite. Firma Bewit navyše využíva pyramidálne energie a rozširuje tak účinky a vlastnosti svojich esenciálnych olejov.

Ako nakupovať esenciálne oleje Bewit výhodne

 

1. Pri objednávke nad 90 BP (cca 60 eur) získate:

prístup do Klubu PřírodníCestou (možno dosiahnuť tiež súčtom objednávok)

2.Pri objednávke nad 200 BP (cca 133 eur) získate:

prístup do Klubu PřírodníCestou

2.Pri objednávke nad 300 BP (cca 200 eur) získate:

prístup do Klubu PřírodníCestou

15% zľavu na ďalšie nákupy produktov Bewit (trvalo)

3. Pri objednávke nad 700 BP (cca 466 eur, v sade i 375 eur) získate:

prístup do Klubu PřírodníCestou

prístup do on-line programu Revolučné marketing

30% zľavu na ďalšie nákupy produktov Bewit (trvalo)

esenciálny olej Kadidlo v hodnote 89,52 eur

(30% zľavu na ďalšie nákupy Bewit môžete získať, aj keď nakúpite za celkom 700 BP v priebehu dvoch po sebe idúcich mesiacoch)

BP – Bewit point je uvedená pri každom produkte aj v nákupnom košíku – E-SHOP BEWIT – PřírodnouCestou.

Pridaj komentár