Aromaterapia

Esencia na podporu pečene a žlčníka a súvisiacich emócií

Roky som odporúčala a sama si tiež robila túto očistne-regeneračnú pečeňovú kôru z doplnkov stravy minimálne každú jar. Odporúčam jej ďalej, najmä ak máte nejaké zdravotné problémy súvisiace s preťaženou pečeňou alebo pravidelne užívate lieky, pijete alkohol atď. V takýchto prípadoch je jedinečná a dokáže takmer zázraky.

Ďalšou možnosťou ako regeneráciu svojho tela podporiť na ďalších úrovniach (ktoré sú s naším telom veľmi úzko prepojené) sú okrem zmeny stravy a myslenia dary prírody – napríklad 100% prírodné esenciálne oleje v terapeutickej (najvyššej) kvalite.

Aké esenciálne oleje sú vhodné pre podporu pečene a žlčníka?

Bergamot – okrem toho, že pôsobí antibakteriálne, antidepresívne a proti nadúvaniu a kŕčom, má v súvislosti s pečeňou ešte ďalšie prednosti, medzi ktoré patrí aj pomoc pri uvoľňovaní emócií. Ako som písala v článku Chorá pečeň – potlačené emócie – sú práve pečeň energetickým orgánom pre spracovanie našich emócií.

Grapefruit – výborný na preťaženú pečeň, podporu lymfatického systému a tiež pri odbúravaní tukov a celulitídy.

Harmanček – prospieva pečeni aj žlčníku, navyše vyrovnáva emócie a má upokojujúce vplyv pri hnevu “nepokojnej” mysle.

Pomaranč – pomáha uvoľňovať napätie a podieľa sa na uľahčaniu riešenia problémov. Okrem toho podporuje tvorbu žlče, trávenie tukov a priaznivo ovplyvňuje celé zažívanie.

Citrón – podporuje zdravú činnosť pečene, má priaznivý vplyv na znižovanie vysokého cholesterolu v krvi (hladinu lipidov), upokojuje.

Výbornou zmesou na podporu činnosti pečene je zmes MIRACLE (zázrak) alebo DETOL (prečisťuje pečeň a žlčník).

Ak máte spoločne s harmonizáciou pečene chuť pomôcť svojmu telu harmonizovať svoju hmotnosť, odporúčam výhodnú sadu SLIM BODY (štíhle telo), ktorá vám pomôže prečistiť a pomôcť k zdravej hmotnosti. Súčasťou sady je už spomínaná zmes MIRACLE, potom COLDET (prírodná detoxikácia), zmes WLOSS (jej inhalovanie znižuje chuť do jedla) a zmes WINNER (víťaz), ktorá podporí vaše odhodlanie a sebavedomie.

www.PrirodnouCestou.sk

Pridaj komentár