Bez parazitov, plesní, virusov, Detoxikácia – očista tela

Očistná kúra vhodná aj pre dojčiace mamičky

Stále častejšie sa na mňa obracajú mamičky, ako postupovať, keď si chcú zregenerovať a očistiť telo v čase tehotenstva alebo ak ešte stále dojčia svoje bábätko … ja osobne v dobe dojčenia veľmi neodporúčam  Paraprotex. Dôvodom je veľká účinnosť Paraprotexu, pri jeho užívaní sa vaše telo musí vysporiadať so zvýšeným množstvom toxínov, čo zrovna v tehotenstve a pri dojčení dieťatka vhodné nie je. V takýchto prípadoch odporúčam namiesto Paraprotexu zvoliť radšej Spirulinu Chlorellu plus, ktorej detoxikačný účinok je pozvoľnejší, slabší, takže sa naše telo s vyplavovaním odpadových látok ľahšie vysporiadáva. Navyše je známe, že morské riasy majú tú úžasnú schopnosť, že dokážu z materského mlieka sťahovať toxické látky, takže ich užívaním podporíte tvorbu kvalitného mlieka.

Štandardný balíček Naštartuj zdravie obsahuje navyše považuje Pure Yucca, ktorú počas dojčenia z dôvodu silných účinkov tiež odporúčam vynechať (pri užívaní Paraprotexu naopak užívanie Pure Yucca veľmi odporúčam).

V prípade “odľahčenej” verzie nahradí Spirulina Chlorella max súčasne tiež Yuccu, pretože okrem morských rias obsahuje taktiež zelené rastliny, ako napríklad mladú pšenicu, listy lucerny lekárskej a ďalších. Spirulina Chlorella navyše pôsobí proti prekysleniu organizmu, alkalizácii a súčasne telu dodá potrebnú vlákninu a živiny.

Najväčším “darom” , ktorý svojmu bábätku môzete dať, je vaša spokojnosť. Fyzické zdravie je určite neoddeliteľnou súčasťou vašej celkovej spokojnosti, aj tak je veľmi dôležité sa aj pri očiste tela zameriavať na  žiaduce ( zdravé a  čisté telo, kvalitné materské mlieko, množstvo energie pre bábätko i pre seba, krásne krivky, .. ). Naopak sa nezameriavajte na to, čo sa očistou snažíte vyriešiť (nejaký zdravotný problém, zvýšenú únavu, nadbytočné kilogramy, ..)

Užívajte si naplno toto krásne obdobie, doprajte bábätku materské mlieko čo najdlhšie 🙂

Pridaj komentár